Anonymous 5 Kasım 2013 Dünya çapında Eylem RedHack Sempatizanları

See on Scoop.it#SistemiİşgalEt

RedHack Sempatizanları “ARTIK ASLAN UYUMUYOR!” “Merhaba dünya. Biz Anonymous. Biz insanlarız. Dünya devletleri, bu mesaj, son UYARIMIZDIR. Oyun resmen sona e…

GAIA: Global Alliance for Immediate Alteration‘s insight:

ARTIK ASLAN UYUMUYOR!

5 Kasım 2013′ü Anonymous, Dünya Sivil İtaatsizlik Günü.

Merhaba dünya. Biz Anonymous. Biz insanlarız. Dünya devletleri, bu mesaj, son UYARIMIZDIR. Oyun resmen sona erdi. Sosyal medya yeni bir şey doğurdu. Şimdi kayıtları doğru tutmanın zamanıdır. Bu video dünyanın kalbine ve aklına iletilen o kıvılcımın güdülenmiş halidir. Bu video bir fikir, paylaşılmış bir fikir. Bu yüzden dikkatli dinleyin ve oturduğunuzdan emin olun.

5 KASIM 2013’Ü ANONYMOUS, DÜNYA SİVİL İTAATSİZLİK GÜNÜ OLARAK ADLANDIRIYOR. BU SEFER DÜNYANIN HER YERİNDEKİ DEVLET OLANAKLARINI HEDEF ALIYORUZ.

Tüm özgür düşüncelilere sesleniyoruz. Zaman; dünya sivil itaatsizlik zamanıdır. Zaman; aynı zamanda, dünyanın her yerindeki konfederasyonların desteklediği bir zamandır. Aslan artık uyumuyor. Kendinize şunu sorun; Biz tarihi yaratırken siz nerede olacaksınız. 5 Kasım 2013. Dünya çapında. Şimdi bu bir kan davasıdır (vendettadır). Şimdi bu kişiseldir.

ŞİMDİ HERYERİ İŞGAL ETME VAKTİDİR. Şimdi sahip olduğumuz herşeyi 5 Kasım’a atma zamanıdır. Şimdi zaman; taleplerimiz karşılanıncaya dek protesto alevini serbest bırakma zamanıdır. Şimdi zaman; kardeşlerimizin uyanıp sokakları ele geçirme zamanıdır. Yoksulluk savaş demektir.

Hayalcilere, insanlığın özgürlüğü için direnenlere, işgalcilere, birşeyleri değiştiren kişilere ; bu dayanışma meselesidir. Ama bundan öte insanlarla ilgilidir; tanıdığımız , dünyanın her yerinde ortak bir amaç için direnen insanlarla. Sayısız ekolojik ve sosyal problem karşısında endişelenenler için beraber direniyoruz.

Sonsuz insanlık özgürlüğünü paylaşmış ve göstermiş, genç ve idealist insanlar olduğu sürece her zaman umut olacaktır.

ŞİMDİ SİZ DÜŞÜNÜN !

See on www.youtube.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s